Czcionka: AAA « wstecz drukuj

Ogłoszenia Duszpasterskie na niedzielę 14 marca 2021 roku.

niedziela 14.03.2021

CZWARTA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

ZAPOWIEDZI:

Mateusz Koperwas i Małgorzata Kuter, zapowiedz Pierwsza.

Hoppe Bartosz kawaler z Łobodowej i Kornelia Gaczoł, panna z Narola, zapowiedz Pierwsza.

Dziś po sumie spotkanie przed Pierwsza Komunią św.

Zapraszamy na Gorzkie Żale, na g. 16,30

W piątek Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP i Opiekuna Kościoła św.

W najbliższy czwartek rozpoczynamy Rekolekcje Wielkopostne.

Msze św. z naukami dla wszystkich będą codziennie o g. 8,00 11,30 i 17,00. Dla dzieci i młodzieży ze szkoły podstawowej i szkól średnich o g. 15,00. W Podlesinie o g. 10,00.

Te same godziny będą w piątek, z tym że po Mszy o g. 8,00 i 11,30 będzie Droga Krzyżowa a wieczorem Droga Krzyżowa będzie o g. 16,30 czyli przed Msza św.

W sobotę -  Dzień Spowiedzi. Msze św. o tych samych godzinach. Spowiedź rano po nauce, czyli około g. 8,30. A następnie przed każdą Msza św. przynajmniej pól godziny.

Bardzo serdecznie zachęcamy do udziału i prosimy o modlitwę w intencji rekolekcji.

Serdecznie dziękujemy za troskę o nasz kościół. W tym tygodniu pracowali i ofiarę na kwiaty złożyli; Paweł Steczkiewicz, Mieczysław Skiba, Jolanta Bundyra, Danuta Obirek i Maria Kudyba

Na najbliższy tydzień zapraszamy sześć pierwszych osób z ul. Sportowej.

Prosimy o zgłaszanie chorych i tych którzy nie mogą dotrzeć do kościoła do spowiedzi, chętnie posłużymy im w ich domach.

Gazeta  „Niedziela” jest na stoliku w przedsionku kościoła.

Zmarł; +Marek Bełz, lat 45 z Narola z ul. Bohaterów Września. Zdrowaś Mario… Dobry Jezu a nasz Panie…