Czcionka: AAA « wstecz drukuj

Ogłoszenia Duszpasterskie na niedzielę 21 marca 2021 roku.

niedziela 21.03.2021

PIĄTA NIEDZIELA WIEKIEGO POSTU

 

 ZAPOWIEDZI:

Mateusz Koperwas i Małgorzata Kuter, zapowiedz DRUGA.

Hoppe Bartosz kawaler z Łobodowej i Kornelia Gaczoł, panna z Narola, zapowiedz DRUGA.

Damian Trybuszek, kawaler z Cewkowa i Gabriela Źółkowska, panna z Narola zapowiedź PIERWSZA. Kto wby wiedział o przeszkodach małżeńskich niech powiadomi parafie.

 

W czwartek 25 marca uroczystość Zwiastowania Pańskiego – dokładnie dziewięć miesięcy przed Bożym Narodzeniem. Jest to Dzień Świętości Życia i Dzień Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Wspierajmy modlitwą tych, którzy walczą w obronie życia od poczęcia do naturalnej śmierci. To piękna inicjatywa towarzyszenia modlitwą przez dziewięć miesięcy dziecku, którego imię zna Pan Bóg a którego życie jest zagrożone. Dobrzy ludzie więc takie dziecka na ten czas przed narodzeniem biorą w adopcje duchowa, codziennie odmawiając w jego intencji modlitwę. Zachęcam, by z okazji uroczystości Zwiastowania Pańskiego podjąć takie zobowiązanie modlitewne. Szczegóły w folderach wyłożonych i deklaracje uczestnictwa są w przedsionku kościoła. Na wieczornej Mszy będzie ślubowanie dla chętnych po wypełnieniu deklaracji. Msze św. o g. 8,00 i 17,00 w Podlesinie o g. 15,00

 

Jutro odwiedzę chorych. Według godzin ustalonych przy zgłaszaniu. Proszę o zgłaszanie jeszcze chętnych do spowiedzi i komunii świątecznej.

 

Za tydzień Niedziela Palmowa. Błogosławić będziemy palmy na wszelkich Mszach świętych.

 

Dziś Zapraszamy na Gorzkie Żale a w piątek na Drogę Krzyżową na g. 16,30

 

Serdecznie dziękujemy za troskę o nasz kościół. W tym tygodniu pracowali i ofiarę na kwiaty złożyli; Leon Wielgosz, Lila Skiba, Mariola Tabaka i Katarzyna Zarębska.

Na najbliższy tydzień są zaproszeni; Halina Wilczyńska, Aniela Pizun, Aleksandra Adamek, Elżbieta Kasielska, Dorota Ferenc, Edyta Gontarz, Paweł Broszko, Czesław Stopyra, Maria Porosuk i Maria Pruchnicka.

 

Za tydzień zmiana czasu, na tzw. letni,


Poprzednie ogłoszenia